PROVOZ NEOMEZEN (více zde) + MIMOŘÁDNÁ SLEVA 20-75% NA VŠE (prohlédnout)

Věrnostní program W&R obuv

 

Obecné informace k věrnostnímu programu

Počínaje 3.srpnem 2017 jsme pro Vás připravili speciální věrnostní slevu ve výši 5% na veškeré nezlevněné zboží. Snažili jsme se věrnostní program co nejvíce zjednodušit, a proto pro aktivaci zmíněné slevy nemusíte hledat jaká je výše Vašich objednávek, opisovat slevové kódy nebo hlídat stav věrnostních bodů, ale pro aktivování věrnostní slevy stačí udělat pouze tyto tři jednoduché kroky:

1) Zaregistrovat se

2) Souhlasit s odběrem newsletterů (tj. informačních emailů o novinkách a právě probíhajících akcích)

3) Přihlásit se pod tímto nově vytvořeným účtem.

 

Otázky a odpovědi:

Jak se zaregistrovat pro získání věrnostní slevy?

Pro vytvoření účtu stačí kliknout zde (nebo na tlačítko „Přihlášení / Registrace“ umístěné na vrchní liště, dále na tlačítko „Registrovat“) a v nově otevřeném okně vyplnit všechny požadované údaje. Podrobný návod najdete zde.

 

Pokud jsem již vytvořil(a) účet v minulosti, musím se pro získání slevy registrovat znovu?

Nemusíte, stačí se přihlásit a sleva se automaticky aktivuje. Návod, jak se přihlásit najdete kliknutím zde.

 

Mám vytvořený účet, ale neodebírám nebo nechci odebírat newslettery. Aktivuje se mi věrnostní sleva?

Nikoliv, pro získání slevy musíte splnit všechny tři výše uvedené podmínky. Pokud newslettery neodebíráte, pak se ovšem stačí jednoduše přihlásit a v nastavení svého účtu tuto možnost povolit. Jak to udělat, najdete v návodu zde.

 

Při pokusu o přihlášení se mi zobrazuje hláška „Špatné uživatelské jméno nebo heslo.“, co mám dělat?

Pokud se Vám zobrazila tato hláška, pak jste zadal(a) jiný přihlašovací email nebo heslo, než jaké jste zadal(a) při registraci. Zkuste tedy nejprve zadat jiné přihlašovací údaje. Pokud víte, že zadaný email je správný, pak si stačí obnovit heslo kliknutím na tlačítko „Přihlášení / Registrace“ umístěné na vrchní liště, zde vyplnit Váš email a kliknout na tlačítko „Zaslat přístup“. Pokud si však nevzpomínáte na přihlašovací email, pak se řiďte dle následující odpovědi.

 

Nevzpomínám si na žádné přihlašovací údaje, jak mám postupovat?

V případě, že si nevzpomínáte na přihlašovací email nebo Vám nelze obnovit heslo, pak doporučujeme vytvořit zcela nový účet. Nepřijdete tím o žádné výhody. Jak se zaregistrovat najdete u první otázky.

 

Jak poznám, že je věrnostní sleva aktivní?

Při splnění všech tří výše uvedených podmínek se sleva automaticky aktivuje hned po přihlášení. Poznáte to tak, že úplně každý produkt na webu bude zlevněný. Na předem zlevněných produktech sice k žádné další slevě nedojde, ale na nezlevněné produkty se automaticky uplatní sleva 5%.

 

Před přihlášením byla na produkt sleva 20%, po přihlášení se však nezvýšila na 25%. Proč?

Věrnostní sleva platí pouze na nezlevněné produkty a nelze kombinovat s žádnými jinými slevami.

 

Po přihlášení se mi u produktu nezobrazuje věrnostní sleva, co mám dělat?

Pokud jste úspěšně splnil(a) všechny tři výše uvedené podmínky a po přihlášení stále vidíte jakýkoliv produkt za plnou cenu, pak se jedná o technickou závadu, o které nás prosím informujte mailem na eshop@wrobuv.cz nebo telefonicky na čísle 576 01 38 34, a to ve všední dny od 8:00 do 16:00. To samé platí v případě jakýchkoliv jiných otázek či dotazů, na které zde nebylo odpovězeno.

0 ks
Košík: 0
0 ks