VRÁCENÍ ZBOŽÍ - ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY DO 14 DNÍ OD PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Formulář pro odstoupení od smlouvy naleznete ZDE.

Při vracení na prodejně, mějte prosím nachystaný předem vyplněný formulář uvedený výše a to včetně faktury, jež jste obdrželi v krabici se zbožím.

Při vracení poštou, tyto dokumenty prosím pošlete se zbožím na adresu: W&R obuv, spol. s r.o.,  Pražanka 78,  763 11  Želechovice nad Dřevnicí.

 

Níže jsou stanoveny podmínky pro možnost odstoupení kupujícího - spotřebitele od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím prostředků dálkové komunikace v souvislosti s nákupem zboží na internetovém obchodu www.wrobuv.cz. Tyto podmínky pro odstoupení od smlouvy vychází ze všeobecných obchodních podmínek pro nákup zboží prostřednictvím internetového obchodu www.wrobuv.cz.

Kupující může od kupní smlouvy odstoupit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy spolu se zakoupeným zbožím kupující zašle prodávajícímu písemně na adresu:

W&R obuv, spol. s r.o.,  Pražanka 78,  763 11  Želechovice nad Dřevnicí

nebo předá v některé z provozoven prodávajícího ve 14 denní lhůtě. Kupující není povinen uvést důvod, pro který od kupní smlouvy odstupuje.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání, a to ve lhůtě do 14 dnů od obdržení odstoupení od kupní smlouvy učiněné kupujícím, a to převodem na bankovní účet, který mu prodávající sdělí při odstoupení od kupní smlouvy. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží prodávajícímu nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vrácenou částku.

0 ks
Košík: 0
0 ks