Poštovné zdarma

DOPRAVNÉ A BALNÉ JE NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY ZCELA ZDARMA!

 

Dodání zboží

Zboží bude kupujícímu dodáváno v pracovní dny v rámci území České nebo Slovenské republiky prostřednictvím vybraného dopravce a jeho služby ve druhém kroku košíku. Prodávající nedodává zboží mimo území České a Slovenské republiky. Náklady na dodání zboží kupujícímu na území České republiky nese prodávající. Jinými slovy, dodání v rámci ČR je zcela zdarma. Na území Slovenské republiky pak náklady na dodání nese kupující a to ve výši 99 Kč. Jednotlivé typy doprav:

 Služba   Poskytovatel   Cena dopravy 
 Balík do ruky  Česká pošta, a.s.  zdarma
 Balík na poštu  Česká pošta, a.s.  zdarma
 Balík do balíkovny  Česká pošta, a.s.  zdarma
 Balík na adresu  DPD CZ s.r.o.   zdarma
 Výdejní místo  Zásilkovna, s.r.o.  zdarma
 Štandardný balík  Slovenská pošta, a.s.  99 Kč

Zboží bude kupujícímu doručeno během dvou pracovních dní, nejpozději však do sedmi pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy, pokud u jednotlivého zboží není uvedena jiná lhůta k dodání. Zboží bude doručováno na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. Jakékoliv doklady ke zboží, zejména daňový doklad (faktura), formulář pro případné odstoupení od smlouvy, štítek pro bezplatné vrácení, návod na udržování obuvi a jiné jsou doručovány současně se zbožím v případě zásilek v rámci ČR. Pro zásilky na Slovensko jsou tyto dokumenty posílány elektornicky na Vaši emailovou adresu.

 

Platba

Zboží je kupujícímu zasíláno buďto na dobírku, tedy k úhradě kupní ceny zboží dochází při převzetí zboží od dopravce nebo lze zaplatit předem, to znamená ihned po objednání zboží prostřednictvím platební karty on-line. Oba výše zmíněné typy platby jsou zcela zdarma, s výjimkou platby na dobírku u DPD, kde za tuto službu účtujeme čátku 39 Kč.

 Služba   Poskytovatel   Platba kartou   Platba dobírkou 
 Balík do ruky  Česká pošta, a.s.  zdarma  zdarma
 Balík na poštu  Česká pošta, a.s.  zdarma  zdarma
 Balík do balíkovny  Česká pošta, a.s.  zdarma  zdarma
 Balík na adresu  DPD CZ s.r.o.   zdarma  39 Kč
 Výdejní místo  Zásilkovna, s.r.o.  zdarma  zdarma
 Štandardný balík  Slovenská pošta, a.s.  zdarma  nelze

 

Podmínky dodání zboží, jakož i způsobu provedení platby, vychází ze všeobecných obchodních podmínek. Zejména upozorňujeme na odstavec 5.8., ze kterého plyne, že při vrácení zboží jsme oprávněni vrátit poštovné pouze ve výši nejlevnějšího nabízeného poštovného. V praxi to znamená, že nelze například požadovat vyplacení částky za dobírku u DPD, protože nabízíme levnější možný typ dopravy nebo platby.